Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Jungtinės Karalystės prekybos centruose parduodami «plastikiniai» degantys kopūstai
Naujienos » Liaudies medicina

Jungtinės Karalystės prekybos centruose parduodami «plastikiniai» degantys kopūstai

Britai skundžiasi prekybos centruose parduodamais keistais "plastikiniais" kopūstais...Praėjusią savaitę daugelis JK pirkėjų pradėjo skųstis neįprastais kopūstais parduodamais jų šalies parduotuvėse, rašo dailymail.co.uk.Pasak gyventojų, kopūstai atrodo pernelyg šiurkštus, turintys įtartiną plastiko kvapą, jei uždegsime kopūsto lapąTaip Tina DeMille iš Weston-super-Mare, Somerset apskrities, liepos mėn. pabaigoje nusipirko kopūstų iš prekybos centro "Tesco", pažymėto prekiniu ženklu "Redmere Farms".Kai ji pradėjo ruošti maistą, ji iš karto įtarė, kad kažkas yra ne taip, o paskui paskelbė vaizdo įrašą "Facebook" paskyroje apie "dirbtinius" kopūstus.kopūstai, keisti kopūstai, plastikiniai kopūstai, maistas, AnglijaVaizdo įraše moteris pasakoja, kad kopūstai turi plastikinį kvapą ir po šio įvykio, visa šeima nusprendė pirkti maistą ir maitintis tik iš specialių ekologiškų parduotuvių (žemės ūkio produktus išaugintus be sintetinių pesticidų, maisto priedų ir t.t.).

Netrukus prie šio vaizdo įrašo atsirado jos draugų, pažįstamų komentarų, kurie rašė, kad jie taip pat buvo susidūrę su keistais kopūstais.
"Kažkas negerai su šiuo kopūstu", - sako Tina, - "Jis atrodo labai tikras, bet jis labai šiurkštus.Ruošiau vakarienę visai šeimai iš keptų daržovių, teko išmesti beveik visus lapus į šiukšlių dėžę, pasiliko keletą ties viduriu, kur jie buvo minkštesni.Tada aš uždegiau vieną lapą žiebtuvėliu ir pakvipo plastiku. Tai kažkas bauginančio. Kažkas nori mus nužudyti?"
Ngozi Muoneke, gyvenanti Londone, parašė komentaruose, kad jos mieste kopūstai yra tokie patys "neįprasti". Ji taip pat nerimauja dėl to, kas vyksta, ir sako, kad "turėtume visiems apie tai pranešti".kopūstai, keisti kopūstai, plastikiniai kopūstai, maistas, tescoJennifer Wakefield rašo, kad dar iki Tinos vaizdo įrašo įkėlimo, ji matė dar vieną vaizdo įrašą, apie "keistą" kopūstą Jungtinėje karalystėje, o Caroline Wright teigia, kad šią savaitę ji girdėjo tokius dalykus daugelį vietose.Šiuo metu prekybos centras "Tesco" rengia savo oficialų pranešimą apie "plastikinius kopūstus".Galbūt mūsų tautiečiai aptiko šiuos keistus kopūstus? Pasidalinkite, informacija su kitais...


Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 3846   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.