Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » JAV vairuotojas užfiksavo kelyje didžiulį baltą šviečiantį kamuolį
Naujienos » Liaudies medicina

JAV vairuotojas užfiksavo kelyje didžiulį baltą šviečiantį kamuolį

22 metų Andrew Hearn nufilmavo neįprastą reiškinį, su kuriuo susidūrė kelionėje į Marylanda.Paslaptingas ir ryškiai šviečiantis balta šviesa kamuolys judėjo keliu link vairuotojo ir pralėkė šalia jo automobilio.Vaizdo įraše (žr. žemiau) atrodo, kad tuojau pat ir kamuolys susidurs su važiuojančiu automobiliukamuolys, sfera, nso, automobilis, orbasAndrew važiavo naktį, maždaug 3.45 val. ir šviesus kamuolys apšvietė visą kelią tartum didelis miesto žibintas. Šiuo atveju, pasak vaikino, šiame kaimo keliuke jis buvo vienintelis vairuotojas ir nebuvo jokių žibintų ar kitų automobilių.Po to, kai Andrew nufilmavo keistą kamuolį, jis nusiuntė įrašą vietos bendruomenės "vaiduoklių medžiotojams".kamuolys, sfera, nso, automobilis, orbas
"Aš buvau priblokštas, kai vėl, ir vėl peržiūrinėjau įrašą. Ten nebuvo nieko išskyrus mane, nei baikerių, nei kitų mašinų", - sako Andrew, -"Kai šis objektas artėjo link manęs ir pralėkė, aš stabtelėjau ir stebėjau jį nuskriejant. Ten tikrai nieko nebuvo iš kitų žmonių kelyje".
Andrew taip susidomėjo šiuo įvykiu, kad pradėjo domėtis vietos archyvuose, ar nėra pasitaikę šiame kelyje nelaimingo atsitikimo su tragiška pabaiga. Jis pamanė, gal šviečianti sfera tai vaiduoklis.

Kol kas Andrew nieko panašaus nerado, tačiau jis yra įsitikinęs, kad yra kažkas daugiau čia. Greitu metu jis nori vėl grįžti į šią vietą su geresne vaizdo kamera ir tikisi, kad jam vėl pasiseks.Tuo tarpu apie vaizdo įrašą patalpintą internete yra įvairių nuomonių. Kažkas rašo, kad tai NSO, kažkas mano, kad kamuolinis žaibas, ar orbas.


Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 788   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.