Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Štai kaip greitai pašalinti šlapimo rūgšties kristalus iš sąnarių, naudojant tik 2 ingredientus!
Naujienos » Liaudies medicina

Štai kaip greitai pašalinti šlapimo rūgšties kristalus iš sąnarių, naudojant tik 2 ingredientus!

Ši namų gydymo priemonė yra labai veiksminga ir duoda ilgalaikį rezultatą!Podagra atsiranda, kai kraujyje atsiranda šlapimo rūgšties perteklius, ko rezultate sąnariuose atsiranda skausmingi šlapimo kristalai. Norėdami natūraliai pašalinti šlapimo rūgšties kristalus, galima panaudoti labai veiksmingą gydymo būdą, kuris duoda ilgalaikį rezultatą (paranormal.lt).šlapimo rūgštis, podagra, sąnariai, podagros gydymas, receptasŠtai kaip pašalinti šlapimo rūgšties kristalus iš sąnarių:Šių sulčių vartojimas gali sukelti didesnį skausmą, kai kuriems žmonėms, bet tai tik ženklas, kad valymas sąnariuose procesas aktyvuotasKitaip tariant, skausmą, kurį jaučiate, yra požymis to, kad sultys skverbiasi per toksinų susikaupimą ir pašalina šlapimo rūgšties kristalus.Salieras ir imbieras sumažina uždegimą, padeda efektyviai pašalinti šlapimo rūgšties kristalus.Sultys, šlapimo rūgšties kristalų sumažinimui, ingredientai:
  • 1 vidutinis agurkas

  • 2 stiebai salierų ar sauja salierų lapų

  • 1 citrinos gabaliukas

  • mažas gabalėlis šviežio imbiero šaknies.Visus ingredientus sudėkite į maišytuvą ir sumaišykite tolygiai, jei reikia, įpilkite vandens.

Kiek šias sultis gerti, kad pašalintume šlapimo rūgšties kristalus?Gerkite tol, kol pastebėsite pageidaujamus rezultatus. Geriausi rezultatai pasimato, kai sultis vartojamos vieną ar du kartus per dieną, nes reguliarumas pagreitina procesą.Akivaizdu, kad reiktų gydymo metu vengti maisto produktus kurio sudėtyje yra daug purinų. Priešingu atveju sultys nesuteiks jums gerų rezultatų.
Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 8623   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.