Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Kaip panaudoti svogūnus ir bulves, kad plaukai augtu greitai, būtų ilgi ir stori
Naujienos » Liaudies medicina

Kaip panaudoti svogūnus ir bulves, kad plaukai augtu greitai, būtų ilgi ir stori

Labai naudinga!Svogūnas ir bulvė ilgiems ir storiems plaukams:Svogūnai ir bulvės yra dvi paprasčiausios daržovės, kurios mums lengvai prieinamos. Šiose daržovėse turi stiprių savybių, kurios gali padėti jums turėti svajonių plaukus.plaukai, gydymas, svogūnas, bulvės, receptas, plaukų augimasIngredientai:1 bulvės;

1 svogūnas;

1 kiaušinis;

1 šaukštas medaus.Paruošimas:Visų pirma, mes turime išspausti iš svogūno ir bulvės sultis. Nulupkite ir smulkiai supjaustykite daržoves. Sumaišykite.Taip mes gauname bulvių ir svogūnų mišinį, o po to filtruodami gauname švarias sultis.

dabar paimkite žalią kiaušinį ir įdėkite į mišinį.Dabar paimkite vieną šaukštą medaus ir gerai sumaišykite mišinį.Naudojimas:Dėkite mišinį ant galvos odos ir masažuokite.Tam, kad gautumėte teigiamą poveikį, turite savo plaukus uždengti dušo kepuraite.Naudokite šį mišinį du kartus per savaitę.Ingredientų privalumai:Svogūnuose yra daug sieros, kuri padeda plaukams augti labai greitai. Padeda sumažinti plaukų slinkimą ir sustiprinti plaukų šaknis.Bulvės skatina plaukų augimą ir mažina plaukų slinkimą.Kiaušinis turi maistinių medžiagų, kurios maitina galvos odą ir užtikrina plaukų stiprumą.Medus veikia, kaip natūralus plaukų kondicionierius, suteikia blizgesį ir padeda išlaikyti sveikus ir ilgus plaukus.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 464   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.