Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Pamirškite vandenį su citrina: naujas hitas, svorio netekimui ir detoksikacijai!
Naujienos » Liaudies medicina

Pamirškite vandenį su citrina: naujas hitas, svorio netekimui ir detoksikacijai!

Įdomi kombinacija. Aš tikrai išbandysiu šį gėrimą!Šiame straipsnyje ketinu pristatyti jums dviejų ingredientų mišinį, kuris pagerins viso organizmo būklę, pagreitins medžiagų apykaitą, padarys jus sveikesnius!Kiekvieną rytą, būtinai mes vartojame kažkokį gėrimą, nes miego metu, mes prarandame daug skysčių. Paprastai, tai paprastas vanduo, bet mes rekomenduojame jums pakeisti jį į greipfrutų ir vandens derinį. Jis padės numalšinti troškulį, bei suteiks daug naudos jūsų organizmui!<!--IMG1-->gėrimas svorio netekimui ir detoksikacijai!<!--IMG1-->Ingredientai:
  •  ½ greipfruto;

  • 1 puodelis šilto vandens;

  • šiek tiek rozmarinų.Paruošimas:Įdėkite šiuos ingredientus į šilto vandens stiklinę ir sumaišykite. Galite supjaustyti greipfrutą arba naudoti jo sultis.Gerti šį gėrimą turėtumėte iš karto, ant tuščio skrandžio. Šis gėrimas turi gaivinantį skonį! J8s numesite svorį, nes tai pagreitins medžiagų apykaitą, bei pagerins ir sveikatą!Teigiami šio gėrimo aspektai:
  1. Greipfrutuose yra mažai kalorijų, todėl tai labai naudinga, jei turite papildomą svorį. Juose taip pat gausu vitamino C.

  2. Dietos, kurių sudėtyje yra greipfrutų yra labai veiksmingos, tačiau reikia save stebėti. Nes, per 12 dienų jūs galite numesti iki 5 kg viršsvorio.Pastaba: greipfrutų su tikrais vaistais negalima vartoti, nes gali sukelti sveikatos problemų. Todėl, pasitarkite su gydytoju, prieš nuspręsdami pradėti vartoti šią priemonę.


Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 98367   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.