Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Atsikratykite sąnarių skausmo akimirksniu: stebuklingai vaistai nuo rimtų problemų
Naujienos » Liaudies medicina

Atsikratykite sąnarių skausmo akimirksniu: stebuklingai vaistai nuo rimtų problemų

Kaštonai auga kiekviename žingsnyje, o jų gydomąsias savybes nerenka tik tinginiai. Tai vertingas vaistas suaugusiems. Tradicinėje medicinoje yra pilna receptų apie gydomąsias kaštonų savybes ir jų panaudojimą reumatologijoje.

Sąnarių gydymas namų priemonėmis

Tinktūra su vandeniu

Susmulkiname 3 kaštonus ir užpilame 1 puodelį virinto vandens, palikime nusistovėti 3 valandas. Gautą mišinį perkošiame ir vartojame po 2 šaukštus, 3 kartus per dieną prieš valgį. Norint pasigaminti šią vaistų tinktūrą nebūtinai turite laukti rudenio! Pavasarį, kaštonų žydėjimo metu, surinkite žiedus ir užvirinkite 1 šaukštą kaštono žiedų viename puodelyje verdančio vandens.

Atsikratykite sąnarių skausmo akimirksniu
Tinktūra su spiritu

Norint pasigaminti šią tinktūra, jums reikės vaisių rudos žievelės. 50 gramų žievelę susmulkinkite ir užpilkite 200 gramų spirito. Palaukite 14 dienų. Paruoštą mišinį perkoškite ir vartokite po 15 lašų, 3 kartus per dieną prieš valgį. Jūs pamatysite, rezultatų ilgai laukti nereikės!

Atsikratykite sąnarių skausmo akimirksniu
Kaštonų gira

Toks gėrimas ruošiamas fermentuojant. Paimkite 30 susmulkintų kaštonų, 3 litrus verdančio vandens, 1 stiklinę cukraus ir 1 stiklinę išrūgų arba grietinės. Sudedame visus ingredientus į didelį orui nepralaidų indą ir paliekame 2 savaitėms. Indą laikykite tamsioje vietoje. Kaštonų gira bus greitai baigta. Vartokite po 2 stiklines per dieną, visą mėnesį.

Atsikratykite sąnarių skausmo akimirksniu
Kai kaštonų gira yra baigiama, ar perpilama ir pasilieka dugne kaštonų mišinys, jūs galite juos panaudoti antrą kartą. Įpilate 1 stiklinę cukraus ir užpilate 3 litrus vandens. Ši gira bus baigta jau po dienos. Tokiu būdu, gira iš tų pačių kaštonų galima gaminti keletą mėnesių. Bet geriausia po kelių savaičių papildyti po 3-4 naujus kaštonus.

Atminkite, kad bet kuris namų gydymo metodas gali būti naudojamas tik tada, kai gaunate gydytojo rekomendacija!

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 47540   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.