Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Uždėtas mišinys ant veido 15 minučių pašalins tamsius ratilus ir maišelius po akimis
Naujienos » Liaudies medicina

Uždėtas mišinys ant veido 15 minučių pašalins tamsius ratilus ir maišelius po akimis

Kai kurios moterys nuolat kenčia nuo tamsių ratilų po akimis, bet kitiems tai vėlaus miego rezultatas. Prieš eidami į parduotuvę, kad išleistumėte daugiau pinigų dar vienam kremui, geriau pabandykite natūralią alternatyvą.

Ką jūs galite padaryti?

1. Pagerinkite savo mityba. Yra tam tikrų įrodymų, kad nuolatinius apskritimus po akimis sukelia geležies trūkumas. Bandykite valgyti geležimi turtingą maistą, pavyzdžiui, špinatus ir brokolius.

2. Pabandykite natūralų gydymą. Prieš pasirinkdami brangų gydymą, pabandykite šią namų kaukę, kuri susideda iš trijų sudedamųjų dalių, kurios tikriausiai yra jūsų virtuvėje. Štai šis receptas.

Ingredientai:

1 šaukštas medaus;
1 šaukštelis šviežių agurkų sulčių;
1 šaukštelis šviežių tarkuotų bulvių.
Paruošimas:

Sumaišykite visus ingredientus, kad gautumėte pasta.
Po odos nuvalymo, dėkite šią pastą ant pažeistų vietų ir palikite 20 minučių.
Nuplaukite šaltu vandeniu ir užtempkite drėkinamo kremo.
Tai viskas!

Šios natūralios kaukės pagalba į jūsų odą įsiskverbs antioksidantų kurie ją padarys ryškesnę jau po kelių panaudojimų. Atlikite procedūras tris kartus per savaitę ar panašiai ir stebėkite, kaip jūsų tamsūs ratilai sumažės, o tada visai išnyks.

Kaip tai veikia?

Bulvėse yra gausu kalio, jis žinomas dėl savo odos minkštinimo savybių. Kai kurios moterys naudoja bulvių krakmolą, kad suminkštintų alkūnes ir rankas.

Medus, natūralus odos ir plaukų minkštiklis, kuris naudojamas įvairiuose receptuose. Jis taip pat yra natūralus dezinfektantas. Medus sujungs kitus ingredientus su drėkinama pasta, jis puikiai kvepia.

Nauji moksliniai tyrimai rodo, kad agurkų ekstrakte yra daug antioksidantų ir turi priešuždegiminių savybių. Jie puikiai veikia.

Išbandykite šiandiena ir pamatysite rezultatą!

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 25111   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.