Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Ši moteris išsigydė kelius, nesikreipdama į gydytoją. Štai ką ji padarė!
Naujienos » Liaudies medicina

Ši moteris išsigydė kelius, nesikreipdama į gydytoją. Štai ką ji padarė!

Unikali priemonė!

ananasas, sąnariai, keliai, apelsinas, bromelaino, cinamonas
Šiuo metu dažniausiai pasitaikančios sveikatos problemų skaudantys keliai ir sąnariai. Šios problemos paliečia milijonus žmonių. Tai gali atsirasti ir nuo amžiaus ir netinkamos avalynės.

Įprastos procedūros, kai kuriais atvejais jums padėti negali, bet, laimei, yra keletas alternatyvių natūralių priemonių, kurios gali padėti jums labai greitai išspręsti šias problemas.

Štai receptas, kuris turi priešuždegiminių ingredientų, taip pat silicio, magnio, vitamino C ir bromelaino, kuris puikiai tinka kaulams, raiščiams ir sausgyslių sveikatai, kadangi jie juos daro stipresnius.

Jums reikės:

2 puodelius ananasų (supjaustytų);
puodelio vandens;
puodelio apelsinų sulčių (100% natūralus);
natūralaus medaus (pagal skonį);
1 cinamono;
puodelio avižų;
½ puodelio smulkintų migdolų.
Pirmiausia išvirkite avižinius dribsnius vandenyje. Kai jie bus paruošti, nuimkite juos nuo ugnies ir palikite atvėsti. Tada, sumaišykite ananasus, avižas, migdolus, apelsinų sultis, cinamoną ir medų maišytuve. Šią nuostabią priemonę vartokite kiekvieną dieną.

Ką dar reiktų žinoti... Ananasuose yra daug vitamino C, kuris yra labai svarbus stiprinant visą skeletą. Taip pat jame gausu bromelaino, kuris, kaip žinoma, yra labai stiprus priešuždegiminis vaistas. Apelsinas daro tokį patį teigiamą poveikį, cinamonas gerina kraujotaką ir tuo pačiu metu stimuliuoja kelių ir sąnarių atstatymą. Jis taip pat turi daugybę stiprių priešuždegiminių savybių.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 3255   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.