Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Jūsų pilvas yra išsipūtęs ir susikaupusios dujos, gerkite 1 puodelį šio gėrimo ir po 1 valandos problema išnyks!
Naujienos » Liaudies medicina

Jūsų pilvas yra išsipūtęs ir susikaupusios dujos, gerkite 1 puodelį šio gėrimo ir po 1 valandos problema išnyks!

Po skanaus maisto galite patirti virškinimo sutrikimų. Viena iš dažniausių pasitaikančių problemų yra skrandžio uždegimas.

pilvo pūtimas, pilvas, gydymas, papaja, priemonė nuo pilvo pūtimo
Kai kurie maisto produktai prisideda prie dujų gamybos, o tai blogina padėtį. Pvz., produktai, kaip žali lapai, ankštiniai augalai, miltiniai ir saldūs produktai arba gazuoti gėrimai.

Yra vienas sprendimo būdas, kaip sumažinti pilvo pūtimą, be jokios tabletės. Pagrindinis šio vaisto ingredientas yra papaja.

Skrandžio uždegimo priežastys
Vidurių užkietėjimas, tarp labiausiai uždegiminių pilvo priežasčių. Žarnynas negali tinkamai veikti, jaučiamas sunkumo jausmas skrandyje, diskomfortas apatinėje dalyje ir net dirginimas.

Dispepsija, ne kas kita, kaip virškinimo sutrikimas. Tai sukelia genetinės problemos ar skrandyje esančios bakterijos. Tai sukelia dujas, pykinimą, skrandžio skausmą ir sunkumo jausmą.

Maisto netoleravimas, mes negalime tam skirti daug dėmesio, tačiau yra tikimybė, kad tai kurie produktai mūsų organizmui netinka. Štai kodėl labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, ką mes valgome.

Sužinoję apie galimas pilvo išpūtimo priežastis, jūs galite pagalvoti, kaip su tuo kovoti?

Ko mums reikės:

supjaustytos papajos (140 g)
aloe vero gelio (15 g)
žalios arbatos (10 g)
vandens (200 ml).
Paruošimas ir naudojimas:

Pasigaminti šį skanų gėrimą ir labai paprasta. Visų pirma turime paruošti vandens ir žalios arbatos nuovirą. Kai ji bus paruošta, palikite 20 minučių.

Sumaišykite ją kartu su papaja ir alavijo geliu. Mūsų natūralus galingas gėrimas nuo skrandžio uždegimo yra paruoštas.

Mes turime vartoti šį skanų gėrimą iškart po jo paruošimo. Jūs pastebėsite, kad beveik akimirksniu jūs jausitės daug geriau. Tačiau norint gauti geresnius rezultatus, nepamirškite valgyti subalansuotą ir sveiką maistą. Nepamirškite, kad yra tam tikrų maisto produktų, kuriuos reikia pašalinti iš savo dietos.

Jei turite pilvo pūtimą, nedvejodami pasigaminkite šį gėrimą. Pasidalinkite šia informacija savo socialiniuose tinkluose.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 3391   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.