Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Vaistų žudikas. Natūralus vaistas nuo nemigos
Svarbu žinoti, Liaudies medicina

Vaistų žudikas. Natūralus vaistas nuo nemigos

Tiesiog uždėkite cukraus mišinį po liežuviu prieš miegą ir jūs nustebsite, kas jums atsitiks - nuostabu! Jūs užmigsite be jokių problemų!

Deja, daugelis žmonių visame pasaulyje turi miego sutrikimą. Manau, mes visi žinome, koks tai jausmas - vartotės visą naktį, žvelgiate į lubas, galvojate apie savo gyvenimą, skaitote knygą, o po to matote, saulės spindulius. Ir vėl į darbą ar mokyklą.

Vaistų žudikas. Natūralus vaistas be chemijos nuo nemigos
Kaip pagerinti miegą?

Tai labai svarbu žinoti, - jūs turite žiūrėti TV ir naudotis kompiuteriu, bent valandą prieš einant miegoti. Tai padės jums užmigti greičiau. Kai mes žiūrime televizorių arba dirbame kompiuteriu mūsų smegenys dirba sustiprintu režimu, todėl reikia laiko, kad jos nusiramintu ir pailsėtu, o mes galėtume užmigti.

Nesijaudinkite, yra visiškai natūralus vaistas, kuris padės jums užmigti. Šis vaistas yra labai veiksmingas, jūs pabusite su energija ir visiškai pailsėję. Geriausias dalykas yra tai, kad jis yra pagaminamas iš lengvai prieinamų komponentų, pigus ir visuomet turite namuose. Svarbu žinoti, kad galite tai pasigaminti namie, pas draugus ar stovyklaujant.

Taigi, paslaptis šio natūralaus vaisto slypi nerafinuotoje jūros druskoje ir rudame cukruje.
Jums reikės šių ingredientų:

1 šaukštelis nerafinuotos jūros druskos;
5 šaukšteliai rudojo cukraus.
Paruošimas:

Tai labai paprasta - tiesiog, reikia sumaišyti minėtus ingredientus, o prieš miegą panaudoti ½ arbatinio šaukštelio mišinio. Tiesiog padėkite mišinį po savo liežuviu, - jis netrukus ištirps! Ir nepamirškite sekti šį santykį - 1:5 (jūros druska - rudas cukrus).

Pasidalinkite šiuo naudingu receptu su draugais. O jeigu pasinaudosite šiuo patarimu, nepamirškite pasidalinti komentaruose ar padėjo. Manau, svarbu žinoti...

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 54591   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.