Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Vitaminas B17 yra draudžiamas, nes jis gydo vėžį
Svarbu žinoti, Liaudies medicina, Video

Vitaminas B17 yra draudžiamas, nes jis gydo vėžį

Mes pasidalinsime moters istorija, kuri nusprendė išsigydyti save nuo vėžio ligos. Ji kovojo su liga viena, be brangaus gydymo. Jos gydymas remiasi vitamino B17 vartojimu, netrukus jai pavyko įveikti vėžį.

Deja, vėžys sugrįžo, kai nustojo vartoti vitaminą B17. Svarbu pažymėti, kad didelis šio vitamino kiekis yra abrikosų kauliukuose ir jei vartojama teisinga dozė yra naudinga sveikatai.

Moteris atsisakė chemoterapijos ir vitaminas B17 buvo vienintelė priemonė gydymui. Tikite ar ne, bet šio vitamino vartojimas visiškai sunaikina piktybinius auglius, ji pasijuto visiškai sveika. Ji vartojo 500 mg vitamino B17 du kartus per parą, 10 savaičių.Štai radau kur būtų galima įsigyti B17 kauliukų pasinaudokite kodu FTK282 gausite nuolaida, be to neviršikite 21 Eur, geriau paskaitykite čia, prieš pirkdami. Kas man patinka, kad galima viską skaityti angliškai ir pasikeisti kalbą į rusų, manau senesni žmonės labiau linkę į rusų kalbą. Kaip, sakau visada, jūs patys turite nuspręsti, ko jums patiems reikia, niekas negali pasakyti, padeda ar nepadeda. Štai prekių nuorodos: Apricot Power, Bitter Raw Apricot Seeds ir Apricot Power, Bitter Raw Apricot Seeds

Parengta pagal: Stay on The Healthy Path

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 101210   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.