Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Bananų gėrimas su cinamonu nuo nemigos
Svarbu žinoti, Liaudies medicina, Video

Bananų gėrimas su cinamonu nuo nemigos

Kasdien eidamas miegot, aš mėgaujuosi šiuo gėrimu! Tai nuostabu ir miegu, kaip kūdikis!
Bananų gėrimas su cinamonu nuo nemigos
Šis gėrimas geresnis už tabletes, tik du paprasti ingredientai: bananas ir cinamonas. Šie du produktai sumaišyti kartu, gali jums padėti nugalėti vieną iš labiausiai paplitusių šiuolaikinių visuomenės ligų - nemiga. Baisu pagalvoti, kiek žmonių kenčia nuo nemigos ar kitų miego sutrikimų ligų.

Žmonės, kurie kenčia nuo miego sutrikimų, dažniausiai griebiasi tabletės, tai geriausias sprendimas, bet visada geriau paieškoti alternatyvių sprendimų!

Bananuose ar jų žievėse yra gausu kalio ir magnio, jie yra labai naudingi, bet dar svarbiau, magnis suteikia puikių rezultatų miego sutrikimams gydyti, o kalis atpalaiduoja žmogaus raumenis, ruošdami juos nakties poilsiui.

Šiam receptui reikalini tik ekologiški bananai, nes bus reikalinga naudoti jų žievelę, ir būtina, kad nebūtų juose jokių pesticidų!

Receptas!

Ingredientai:

1 bananas;
šaukštelis cinamono;
1 stiklinė vandens.
Paruošimas ir naudojimas:

Užvirkite vandenį ir įdėkite į jį bananą, virkite apie 10 minučių, tada perkoškite, gautą skysti sumaišykite su žiupsneliu cinamono. Gerkite 2 valandas prieš miegą.

Po to galite suvalgyti bananą. Šis gėrimas yra ne tik super skanus, jis naudingas sveikatai. Todėl pabandykite ir įsitikinsite, jūs miegosite, kaip kūdikis!

Prieš vartodami liaudies medicinos receptus, rekomenduojama pasitarti su gydytoju!

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 9801   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.