Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Astrologija: kas mūsų laukia 2018 metais
Svarbu žinoti, Informaciniai

Astrologija: kas mūsų laukia 2018 metais

2018-ųjų metų simbolis – Geltonasis Žemės Šuo, pasižymintis draugiškumu ir ištikimybe. Taip pat naujųjų metų elementas yra Žemė – viena iš pastovių ir materialių stichijų. Visi šie ženklai reiškia, jog ateinantys metai daugumai Zodiako ženklų bus sėkmingi finansų, meilės, karjeros ir kitose srityse.

šuns metais, astrologė, eglė abalikštienė, sėkmingi bus metai, 2018
„Viena iš palankiausių spalvų 2018 metais yra mėlyna, o palankiausias metų laikas – ruduo. Šuns metais vyraus tokios savybės, kaip ištikimybė, kilnumas, garbingumas, pasišventimas ir diplomatiškumas, tačiau neišvengsime ir neigiamų spalvų.

2018 metais tarp žmonių dominuos ir nerimas bei pesimizmas, kas kai kuriems Zodiako ženklams ypač trukdys žengti į priekį ir siekti savo tikslų“, – apie būsimus metus pasakoja astrologė, Ezoterikos mokyklos įkūrėja ir vadovė Eglė Abalikštienė.

Sėkmė ir konfliktai

Pasak astrologės, ateinančiais metais kiekvieno tikslas turėtų būti sukurti savo gyvenime ramybės, taikos ir harmonijos atmosferą, o konfliktines situacijas spręsti diplomatiškai, visuomet stengiantis išklausyti kitą pusę.

„Šuns metai pasižymės ir sėkmingomis bendradarbiavimo galimybėmis, palankiai plėtosis naujos pažintys ir didės draugų ratas. Taip pat 2018-ieji ypač sėkmingi bus tokių profesijų atstovams, kaip policininkai, muitinės darbuotojai, instruktoriai, aktoriai bei žurnalistai“, – tvirtina Eglė Abalikštienė.

Gimusieji Šuns metais (1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006) geriausiai sutars su Arklio (1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002) bei Tigro (1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010) metais gimusiais.

Visgi, gimusiems Šuns metais daugiausiai teks konfliktuoti su Drakono metų atstovais (1940, 1952, 1964, 1976, 1988).

„Šuns metais gimusieji įprastai yra labai draugiški ir nelinkę veltis į konfliktus, tačiau jei pastebi, jog kažkas kitas kėsinasi į jų teritoriją ar kitus jiems svarbius dalykus, tampa labai pikti, agresyvūs bei pasiryžę kovoti“, – nurodo astrologė.

Šuns metų skaičius

Ateinančių metų vienas iš svarbiausių simbolių ne tik šuo, tačiau ir skaičius 2. Kaip pašnekovė pasakoja, tai pirmasis skaičius, reiškiantis daugumą, kada iš dvejybės gali atsirasti daugybė.

„Skaičius 2 yra dvilypumo, susijungimo ir vienas kito papildymo, ryšio ir kovos simbolis, kaip In ir Jang, tamsa ir šviesa, moteriškumas ir vyriškumas, pliusas ir minusas, gyvenimas ir mirtis. Taigi, šis skaičius Šuns metais mus skatina vienas kitą papildyti, mokėti ne tik imti, tačiau ir duoti.

Taip pat dvejetas moko atpažinti priešingumus, toleruoti prieštaravimus, atgauti pusiausvyrą, kitame žmoguje matyti savo atspindį ir tapti harmoningesniais. Tai yra skaičius – diplomatas ir taikdarys, kokie ir mes patys turėtume būti ateinančiais metais“, – kalba Eglė Abalikštienė.

Astrologė įvardina, kad dvejetas Šuns metais mums gali atnešti ir neigiamų savybių. Viena iš jų – kraštutinumas, kada atsiranda pavojus prarasti save, norint įtikti kitiems ir išvengti konfliktų bei skandalų.

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 6973   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.