Registruotis    Prisijungti
Prisijungti
» » » Regeneruoti visą imuninę sistemą galima per 3 dienas!
Svarbu žinoti, Liaudies medicina, Video

Regeneruoti visą imuninę sistemą galima per 3 dienas!

Mokslininkai tai įrodė! Ši informacija verčia pagalvoti...

Šie faktai ir tyrimai patvirtina - mūsų kūnas yra unikali sistema, kuri yra pajėgi atkurti savo prarastas funkcijas, jai mes jam padėsime.

Tyrimai, neseniai paskelbti "The Telegraph" nustatė, kad nevalgius tik 3 dienas galima padėti atkurti visą imuninę sistemą visų amžiaus žmonių grupėms.

Tyrimai buvo atlikti Pietų Karolinos universiteto, jie patvirtino, tai. Tyrimai parodė, kad trumpas badavimas skatina kamienines ląsteles gaminti naujas baltąsias kraujo ląsteles, kurios kovoja su infekcija.

Regeneruoti visą imuninę sistemą galima per 3 dienas!
Tai būtų neįkainojama žmonėms kenčiantiems nuo imuninės sistemos pažeidimų, tokių kaip vėžiu sergantiems pacientams po chemoterapijos, pagyvenusiems žmonėms, kurių imuninė sistema tampa mažiau veiksminga su metais, ir jiems sunku kovoti su ligomis.

Buvo nustatyta, kad trumpai nevalgius "persijungia regeneracinis jungiklis", kurį turi kamieninės ląstelės. Jos visiškai sukuria naujas baltąsias kraujo ląsteles, kurios iš esmės regeneruoja imuninę sistemą.

Valteris Longas, tyrimo autorius, profesorius, sakė: "kada tu alkanas, sistema bando sutaupyti energija, o kad sutaupyti energija ji pradeda apdoroti, perdirbti imunines ląsteles, kurios jai nereikalingos, ypač tos, kurios yra pažeistos. Po badavimo nutraukimo, organizmas pradeda aktyviai regeneruoti jaunas imunines ląsteles. Tiesiogine prasme pradeda statyti naują imuninę sistemą."

Šaltinis: paranormal.lt

Skaitė: 35834   
Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.